.

.

Прилог за електрична четка За дупчење Електрична Четка За Чистење Најлонска Вежба Додатоци За Четка За Чистење Мултифункционална Четка За Чистење Четка За Прицвр?

Прилог за електрична четка За дупчење Електрична Четка За Чистење Најлонска Вежба Додатоци За Четка За Чистење Мултифункционална

DEN 228.64
Износ

Опис. Ова е пакет додатоци за четки за вежбање кои одговараат на повеќето електрични вежби. Најлонските влакна нема да ја изгребат вашата када и површините на плочките за туширање. Овој додаток за четка за дупчење е дизајниран за чиста када, инјекциска смеса, површина на бања, под, плочка, туш, тоалет и тепих итн. Овој комплет за четки за чистење со моќност ќе ви заштеди време, особено ако сакате длабоко чистење за вашата бања. Карактеристики. - Боја : Жолта. - Материјал : Пластика и најлон. - Големина : околу 9, 8х8, 3х3, 2см. - Овој пакет за прицврстување на четката за чистење на електрична енергија ви овозможува да се справите со секоја апликација за чистење. - Оваа вежба четка додатоци карактеристики средна вкочанетост најлон моќ четки. Секој додаток за четка за дупчење одговара на повеќето безжични вежби или двигатели на удар. - Овој комплет за четки за вежба доаѓа со различни различни големини и форми на четки за да бидете сигурни дека ја имате најдобрата алатка за различна работа. -Најлонските влакна со средна вкочанетост нема да предизвикаат гребење додека обезбедуваат ефект на чистење, може да се користат за чистење кади, мијалници, плинтуси, куќишта за туширање од фиберглас, патеки за врата за туширање и порцелан. - Овој комплет за четки за чистење на електрична енергија ќе ви заштеди време, особено ако сакате длабоко чистење за вашата бања.   Овој пакет за прицврстување на четката за чистење на електрична вежба ви овозможува да се справите со секоја апликација за чистење електрична вежба четка за четка за четка за чистење за чистење. Оваа вежба четка додатоци карактеристики средна вкочанетост најлон моќ четки. Секој додаток за четка за дупчење одговара на повеќето безжични вежби или двигатели на удар. Овој комплет за четки за вежба доаѓа со различни различни големини и форми на четки за да бидете сигурни дека ја имате најдобрата алатка за различна работа. Најлонските влакна со средна вкочанетост нема да предизвикаат гребење додека обезбедуваат ефект на чистење, може да се користат за чистење кади, мијалници, плинтуси, куќишта за туширање од фиберглас, патеки за врата за туширање и порцелановој комплет за четки за чистење со моќност ќе ви заштеди време, особено ако сакате длабоко чистење за вашата бања.

R

Им се допаѓа и на купувачите