.

.

Поштенски Дуксери За Жени Y2K Комфорни Дуксери Во Боја Букви Графички Термички Обложени Со Качулка Есенска Јакна Кошули Со Долги Ракави Пуловер Есенска Облека Со Џе

Поштенски Дуксери За Жени Y2K Комфорни Дуксери Во Боја Букви Графички Термички Обложени Со Качулка Есенска Јакна Кошули Со Долги

DEN 335.68
Износ

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 350gpackage големина : 25x20x3cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.67" Рамо : 49см/19.76" рамо : 52см/20.17" Големина : М Биста : 116см/45.41" Должина : 69см/27.90" Ракав : 62см/24.39" рамо : 51см/20.35" големина : xxl биста : 134см/52.95" големина : xl биста : 128см/50.03" рамо : 50см/19.29" Ракав : 63см/24.74" женски дуксери Букви Графички термички обложен дуксер со качулка карактеристики : стил : секојдневен тип на шема : Букви детали : врвка за влечење, Џеб : пуловерсеклин : Качулка дуксери буква графички термички обложен Дуксер со качулкаматеријал : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните Монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.80" Должина : 70см/27. Женски Дуксер Со Качулка За Пуловер Со Патент За Жени Плус Големина Качулка Со Патент Мама Дуксер Џемпер Јакни За Жени Женски Преголеми Патент Качулка Женски Патент Качулка Пад Цврст Дуксер За Жени Широк Дуксер Пуловер Со Долги Ракави Дуксер Од Екипажот Женски Трендовски Светло Розова Качулка Женски Дуксери Црн Дуксер Женски Лесен Качулка Исечени Патент Качулка Жени Качулка Пуловер Жени Преголеми Џемпери Везови Дуксери За Жени.20" должина : 71см/27.69" ракав : 64см/25.31" Рамо : 48см/18.

R

Им се допаѓа и на купувачите