.

.

Авденио Плус Големина Женски Панталони Клиренс Жени Мода Секојдневен Печатен Џеб Ромпер Долг Ремен За Играње Камис Комбинезон

Авденио Плус Големина Женски Панталони Клиренс Жени Мода Секојдневен Печатен Џеб Ромпер Долг Ремен За Играње Камис Комбинезон

DEN 3.33
Износ

Овој вид женски секојдневни панталони го релаксира глуждот и го ослободува глуждот, давајќи ви поголема слобода и флексибилност во секојдневниот живот. Кога ќе ги облечете, се чувствува како втор слој на кожа. Забелешка : се препорачува рачно/машина да се мие во ладна вода и да се исуши рамно. Затоа сите сакаме џебови. Лесно железо на пареа може да се користи за отстранување на брчките кога е потребно. Не е дозволено белење. Овие панталони ја задржуваат својата форма, се многу издржливи и лесни за чистење и сушење. Женски панталони авденио : Оваа година, Авденио ја прекина традицијата на класични женски панталони. Дали ви се допаѓа панталони со џебови? Џебот е веројатно една од најпопуларните карактеристики. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Тие имаат доволно дебели комбинезони, панталони и не-перспективни гаранции. Удобно се вклопуваат околу половината, колковите и нозете. Кога го шетате кучето, го ставате клучот од вашата куќа таму; живеете во хотел и Ви треба место за чување на вашата картичка за соба кога вежбате во теретана.

R

Им се допаѓа и на купувачите