.

.

Декоративни Украси 14102-24-0. Двор Еднократна Школка, Виолетова

Декоративни Украси 14102-24-0. Двор Еднократна Школка, Виолетова

DEN 191.84
Износ

Играчките со Еднократна Школка играат клучна улога во развојот на детето. Играчки едноставно како дрвени блокови или нумерирани загатка, развива когнитивни и физички вештини. Сложените загатки, автомобилите со далечински управувач, пиштолите со меурчиња помагаат да се научат и анализираат причинско-последичните ефекти и просторните односи. Бебињата имаат тенденција да играат се повеќе и повеќе со такви играчки и да се прават среќни. Односот на децата кон нивните играчки ги негува на голем начин. Оваа облога е идеална за мултимедијални, мешани медиуми, занаети од хартија и мали проекти за шиење! Овој пакет содржи 72 јарди од 100% пвц широк 1/4 инчи. Само суво чисто. Увезени. Спецификациибојка : Виолетова : 0,25 x 24 дворска тежина : 4,56 lbs-SKU : NMG436537 Единечна Slung Sequin Tirm 1/4 " X24yd.

R

Им се допаѓа и на купувачите