.

.

Ние сме чувари на меморија, среќен ретро -раб на работ

Ние сме чувари на меморија, среќен ретро -раб на работ

DEN 0.33
Износ

Повеќе опции за удирање по алатка - надворешно сечење, внатрешно сечење или комбинирано! Не-погоди за пробивање.Која : Ретро лушпа. WRJH1021 Карактеристики : Повеќе опции за удирање по алатка - надворешно сечење, внатрешно намалување или комбинирано. Лесен за употреба на агол и граница во комбинација во еден удар. Совршено за хартија 12 "x 12", но создадете уникатни дизајни со која било хартија со големина. Аголни водичи за удирање без претпоставка. Колекција : Среќа 8 колекција.

R

Им се допаѓа и на купувачите