.

.

Примарно Злато Каратно Бело Злато Лесна Рамна Лента Големина 14

Примарно Злато Каратно Бело Злато Лесна Рамна Лента Големина 14

DEN 0.67
Износ

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд. Во бело злато од 10 карати, оваа лента широка 2 мм има дизајн со рамни квадратни рабови што создава модерен изглед. Оваа лесна лента доаѓа во големина на прст 14.Метална Тежина : 1,94 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Рамен Бенд За Венчавки : Унисекс Метал : Златно Злато Карат : 10 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 2ммринг Големина : 141,2 мм дебелина на светлината вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 10 Каратно Бело Злато, Цврсто, Рамно, Стандардно, Лесно.

R

Им се допаѓа и на купувачите