.

.

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесен Полукружен Опсег Големина 10

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесен Полукружен Опсег Големина 10

DEN 784.00
Износ

Уживајте во симплистичката убавина на овој лесен 14 каратно жолт златен бенд. Прикажувајќи впечатлив полукружен дизајн, овој опсег широк 4мм сигурно ќе биде ценет засекогаш. Доаѓа во големина на прст 10, овој елегантен и стилски свадбен бенд никогаш нема да излезе од мода. Метална Тежина : 2,95 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Половина Круг Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато. Златен Карат : 14 Карат. Метална Боја : Жолта. Бенд Ширина : 4мм. Прстен Големина : 10. Дебелина од 1,15 мм. Цврсто. Лесен. Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на Потекло : Сад. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Чекор Работ.

R

Им се допаѓа и на купувачите