.

.

Обновена База За Замена На Цејбо ОЕМ Нозе За Samsung Tu Серија UN70TU UN75TU Паметна ТЕЛЕВИЗИЈА [Реновирана]

Обновена База За Замена На Цејбо ОЕМ Нозе За Samsung Tu Серија UN70TU UN75TU Паметна ТЕЛЕВИЗИЈА [Реновирана]

DEN 1.67
Износ

Обновени Изработени со издржливи материјали, овие цврсти нозе нудат сигурна поддршка на ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР, обезбедувајќи тој да остане безбедно на своето место и ја подобруваesетската привлечност на вашиот телевизор. Уживајте во елегантен и модерен изглед, додека обезбедувате ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР да остане безбедно на своето место. Подигнете го вашето искуство со гледање со овие сигурни и стилски замена тв база стојат нозе. [Реновиран] Компатибилен со следниве модели : UN70 TU7000 FXZA, UN70 TU700 DFXZA, UN75 TU7000 FXZA, UN75 TU7000 DFXZA, UN70 TU6980 FXZA, UN70 TU6985 FXZA, LH70 BETHLGFXZO, LH75 BETHLGFXZO . Лесно се склопува : Ставете ГО ТЕЛЕВИЗОРОТ на рамна површина поголема од ТЕЛЕВИЗОРОТ и заврткајте ги нозете (завртките не се вклучени). Заштитете Го Вашиот Ѕид : Без потреба од ѕидни држачи, можете да ги држите ѕидовите ослободени од оштетување и да избегнете дупчење дупки. Издржлив и цврст дизајн кој ја поддржува тежината на ТЕЛЕВИЗОРОТ без никакво треперење или нестабилност. Дел Број : БН63-18878А / БН63-18879А. овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од проверени продавачи. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат 12 инчи подалеку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални, пакувањето може да биде генеричко. Овој производ е поддржан со 90-Дневно Бесплатно Враќање или Замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

R

Им се допаѓа и на купувачите