.

.

DreamLine Слимлајн во. Д во. В во. H Агол Мозоци Нео-Агол Туш База Во Бело

DreamLine Слимлајн во. Д во. В во. H Агол Мозоци Нео-Агол Туш База Во Бело

DEN 4799.68
Износ

Слимлајн базите за туширање Со Соништа покажуваат врвен акрилик со висок сјај, засилен со фиберглас за издржливост и модерен дизајн со низок профил. Површината на подот со текстура на лизгање нуди отпорност на лизгање за безбедност. Сјајна акрилна завршница заштитни мерки против дамки за лесно одржување. Основите За туширање Со соништа Се достапни во повеќе бои и сигурно ќе го надополнат вашиот стил на бања. Големина на моделот : 38 во. Д х 38 во. В х 2 3/4 во. Х. База Тип : Нео-Агол (2-Ѕид Агол). Боја : Бела. Исцедете Ја Локацијата : Агол (Видете технички цртеж за точна локација). c UPC сертифициран. Инсталација : Директно До столпчиња (Недовршени ѕидови : Пред табла, цементна табла, итн.). Потребна е професионална инсталација.

R

Им се допаѓа и на купувачите