.

.

Ханес Валани Ракав V-Вратот Врвот

Ханес Валани Ракав V-Вратот Врвот

DEN 175.68
Износ

Ханес Лесен Валани Ракав Врвот Е толку удобно како што е стилски со женски V-вратот и 3/4-должина валани ракави со јазичето детали. Лабава и течна, оваа туника ги покрива колковите и горниот дел од бутовите за ласкаво вклопување и совршено се комбинира со фармерки или хеланки. Ткаенината содржи мек, лесен 66% полиестер и 34% врв од дрес од вискоза за удобно, целогодишно носење. Стилот На вратот Е V-деколте. Машината Треба Да се мие Со Ладна вода и да се мие Со Слични Бои. Мек, лесен 66% полиестер/34% врв од дрес од вискоза за удобно, целогодишно носење. В-деколте со акцент на предниот плакет и набори од кутии. 3/4-должина ролна ракави со јазичето детали. Во тренд, високо-нискиот раб е малку пократок напред и изгледа одлично незатворено. Целата удобност На Ханес со нашата позната јака без ознаки.

R

Им се допаѓа и на купувачите