.

.

Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 2014 - ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР, 2010-ЛЕКСУС РХС

Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 2014 - ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР, 2010-ЛЕКСУС РХС

DEN 1407.84
Износ

ЛЕЖИШТАТА НА СКФ Тркалата и Единиците На Центарот се оригинална опрема на повеќе од 90 милиони возила ширум светот повеќе од сите други брендови заедно. СКФ е пионер на секој голем напредок во технологијата на крајот на тркалата од пронаоѓањето на автомобилот, а нашата посветеност на иновациите продолжува и денес. Сите единици за замена на центар не се создадени еднакви. Не ја загрозувајте безбедноста на возилото на вашите клиенти. секогаш инсталирајте центри за врвен квалитет НА SKF. Повеќе од 100 години, светските инженери, техничари и механичари се обраќаа до СКФ за најдобри можни решенија. Достапни за широк спектар на апликации и потреби, ЛЕЖИШТАТА И заптивките НА СКФ се дизајнирани и произведени според највисоките стандарди за квалитет, обезбедувајќи долг живот и безбедност. Лежиште на тркала И Склоп На Центар Одговара Изберете : 2014-2023 ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР 2010-2016,2018-2019 ЛЕКСУС РХ 2021-2023 ТОЈОТА СИЕНА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите