.

.

Ridler 0Et 83.82 Cb Мат Црна Машински Лице Полиран Усна

Ridler 0Et 83.82 Cb Мат Црна Машински Лице Полиран Усна

DEN 2560.00
Износ

РИДЛЕР 645 17Х7 5Х127 0ЕТ 83,82 ЦБ МАТ ЦРНО/МАШИНСКО ЛИЦЕ/ПОЛИРАНА УСНА Дизајнирана имајќи ги предвид мускулните автомобили во стилот на 60, Ридлер Прилагодените Тркала се едноделно тркало од леано-алуминиумска легура инспирирано од ретро. Во големини од 17"х4"до 20" х10", овие неверојатни тркала се достапни во полирани или хромирани завршетоци, со некои во ултра-ретро сиви или рамни црни центри и обработени усни. Дури и ако не се тркате, сигурно можете да ја цените малата тежина и сила што ги обезбедуваат овие тркала, што може само да го подобри управувањето и перформансите на вашиот автомобил. Основана во 1968 Година, Групата Тркала е производител и дистрибутер со повеќе од 40 години искуство специјализирано за резервни автомобилски тркала и додатоци. Сите Производи Од Групата Тркала, вклучувајќи ги и карактеристичните тркала од серијата Ридлер 645, се направени со најсовремена опрема и највисока технологија за производство и на фрлени и на фалсификувани Бандажи На Ридлер со највисок квалитет. Сите Тркала На Ridler СЕ одобрени ISO 9000, OEM, SEA, JWL-T, ПРЕКУ И tuv. Сите Сопствени тркала На Ридлер се дизајнирани со максимална способност за повеќекратно вклопување [двојна вежба] за да обезбедат клиренс на дебеломер за широк спектар на возила.

R

Им се допаѓа и на купувачите