.

.

Мрежа Есенцијално Масло ЕВА Патување Торба Мулти-Цел Шминка Организатор Торба За Жени Девојки Козметички Торба Организатор

Мрежа Есенцијално Масло ЕВА Патување Торба Мулти-Цел Шминка Организатор Торба За Жени Девојки Козметички Торба Организатор

DEN 1.00
Износ

Карактеристики : 1.Голем Капацитет : Нашиот комплет За Складирање Есенцијално Масло за патување има дизајн со голем капацитет со 7 внатрешни прегради и површина за складирање мрежа што ќе ве однесе на секое патување.2.Квалитетен Материјал : Нашиот комплет за складирање есенцијално масло е изработен од материјал ЕВА, кој лесно се чисти и има специјална водоотпорна површина за да спречи влажнење на внатрешните производи.3.Широко Користен : овој организатор на есенцијално масло е лесен за носење и е идеален за патувања, патувања на плажа, семејни денови, шопинг и одмори. Може да се користи за чување примероци од есенцијално масло или парфеми и други предмети.4.Новина Подарок : Нашиот пренослив Комплет За Складирање Есенцијално Масло е совршен за секојдневна употреба или патување. Ова ќе биде одличен подарок за жените и девојките На Денот На Мајката, Денот На Жената, Божиќ итн.5.Услуга по продажбата : ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.Спецификации : Материјал : Големина На Испарување : 8*8*5смножете се : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради светлосен ефект.2.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење. 1 : Голем Капацитет : Нашиот комплет За Складирање Есенцијално Масло за патување има дизајн со голем капацитет со 7 внатрешни прегради и област за складирање мрежа што ќе ве однесе на секое патување. 2 : Квалитетен Материјал : Нашиот комплет за складирање есенцијално масло е изработен од материјал ЕВА, кој лесно се чисти и има специјална водоотпорна површина за да спречи влажнење на внатрешните производи. 3 : Широко Користен : овој организатор на есенцијално масло е лесен за носење и е идеален за патувања, патувања на плажа, семејни денови, шопинг и одмори. Може да се користи за чување примероци од есенцијално масло или парфеми и други предмети. 4 : Новина Подарок : Нашиот пренослив Комплет За Складирање Есенцијално Масло е совршен за секојдневна употреба или патување. Ова ќе биде одличен подарок за жените и девојките На Денот На Мајката, Денот На Жената, Божиќ итн. 5 : Услуга По продажбата : ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.

R

Им се допаѓа и на купувачите