.

.

Производи користени 6, страница со црна тонер за кертриџ за 1720 1720DN ласерски печатачи

Производи користени 6, страница со црна тонер за кертриџ за 1720 1720DN ласерски печатачи

DEN 1.00
Износ

Оваа листа содржи (1) 310-8707/GR332/MW558 Црниот ласерски тонер кертриџ; Ги заменува броевите на ОЕМ : 310-8709, 310-8706, MW559, RP441, 310-8708 и PY449. Овој кертриџ е компатибилен со печатачите Laser 1720 и 1720 DN. Сите наши користени касети за тонер за замена компатибилни со ласерските печатачи содржат систем за компјутерски чипови за управување со тонер кој му помага на кертриџот да комуницира поефикасно со вашиот компјутер. Забележете, пакувањето на мало може да варира и оваа кертриџ ќе работи само со печатари купени во Соединетите Држави и Канада, бидејќи другите географски региони можат да користат различни фирмвер за печатачи. За употреба во ласер 1720 & 1720 DN Принос на страница : 6, 000/рок на траење : 24-36 месеци ги заменува OEM и производителот Дел броеви : GR332, 310-8707, 310-8709, 310-8706, MW559, RP441, 310-8708 и PY449. Кертриџ за тонер за печатачи со врвен квалитет. Боја : Црна. Ако добиете поставен печатач или само заменувате кертриџ во постојниот печатач, не заборавајте да го проверите упатството и потврдете дека овој кертриџ ќе биде соодветно за вашата опрема.

R

Им се допаѓа и на купувачите