.

.

Детелина Слики Повторно Произведени Тонер Кертриџ За Канон 3479Б

Детелина Слики Повторно Произведени Тонер Кертриџ За Канон 3479Б

DEN 524.80
Износ

Овој Кертриџ нуди повеќе придобивки и карактеристики во споредба со другите слични предмети. КАНОНСКА КЛАСА на слики LBP-2151 DW, LBP253 DW, LBP-6300 DN, LBP-6650 DN, LBP-6670 DN; MF414 DW, MF416 DW, MF419 DW, MF5850 DN, MF5880 DN, MF5950 DW, MF5960 DN, MF6160 DW, мф6180дв - ТОНЕР КЕРТРИЏ. Ова ќе биде совршено прилагодено за целата канцелариска и станбена употреба со високи перформанси. Тие го намалуваат нередот и обезбедуваат висока резолуција. Овие производи ви помагаат да работите ефикасно без да го жртвувате квалитетот и да дадете добри резултати. Создадете материјали што се истакнуваат со овие производи. Тие помагаат секој канцелариски простор да биде раздвижен и да работи ефикасно без разлика дали работи на печатење важни белешки за презентација или флаери што привлекуваат внимание. Предзнакот дел број што ја заменува оваа ставка е дел број канон 3479б001, 119. Боја : Црна. Приносот на страницата на Овој Кертриџ ЗА Тонер За Канон 3479Б001 (119) е 2.100 страници.

R

Им се допаѓа и на купувачите