.

.

Организатор За Чување козметичка Шминка Тоалетна Торба Комплет За Чешлање Комплет За Патување Со Организатор За Шминка За Куки За Жени Козметички Организатори То?

Организатор За Чување козметичка Шминка Тоалетна Торба Комплет За Чешлање Комплет За Патување Со Организатор За Шминка За Куки

DEN 2.67
Износ

● Патната Торба ќе помогне да се складираат сите основни патни personal работи без разлика дали одите за време на викендите или сите видови одмори, прекрасен организатор за пакување за секое ваше патување. Уживајте во вашето совршено патување. Има 2 издржливи рачки, една цврста рачка преку горниот дел и една од страната што ви овозможува да го подигнете овој организатор на додатоци за патување и лесно да го ставите во ранец или рачно.● Патничката тоалетна торба е пренослива разноврсна патна торба за секого, може да се користи и како комплет за машки доп, торба за туширање за патување, торба за комплети за бричење, торба за сапуница, комплет за хигиена, машка торба, организатор за пакување патувања, козметичка торба, торба за шминка, торба за ручек итн.СПЕЦИФИКАЦИЈА : - б ● Големина : 25 х 15 х 13,5 см} Боја : Аква Сина+ Стил На Затворање : Патент_ Постава : Отпорна На Вода € Карактеристика : ротирачка висечка кука и Издржлива рачка Организатор За Чување Козметичка Шминка Организатор Тоалетна Торба За Чешлање Комплет За Патување Со Организатор За Шминка За Куки За Жени Козметички Организатори Торбичка (Аква Сина).

R

Им се допаѓа и на купувачите