.

.

МАШИНИ МАШИНИ ГАС КОРТИВАТОР

МАШИНИ МАШИНИ ГАС КОРТИВАТОР

DEN 0.67
Износ

Дворот машини со 2 циклус на гас-гасови е совршен за помали градини и воспоставени кревети. Оваа лесна за употреба, вредна машина се карактеризира со пролет-помошна технологија за влечење за лесно започнување, 8 "напредни ротирачки челични тинови кои се прилагодуваат помеѓу 6 и 9 инчи, и задните транспортни тркала со привлечна рачка за јамка за маневрирање без проблеми. Компактна големина и мала тежина го олеснуваат чувањето и рачката. Прилагодлива ширина од 6 до 9 инчи, најдобра за помали градини или воспоставени кревети. Погодна рачка на јамка и тркала за заден транспорт. До 5 "длабочина на обликување, во зависност од работата. Лесна и компактен за лесно складирање и транспорт. 2-годишна ограничена гаранција. Број на модел : 21 AK125 G900.

R

Им се допаѓа и на купувачите