.

.

Замена Обвинет Воздух Кулер Компатибилен СО Киа Спорт Одговара изберете: - КИА СПОРТ СХ

Замена Обвинет Воздух Кулер Компатибилен СО Киа Спорт Одговара изберете: - КИА СПОРТ СХ

DEN 399.84
Износ

Пакет Вклучуваатстик 18101 Замена Наелектризиран Ладилник За Воздух Компатибилен СО Kia sportage x 1item Опистик 18101 Замена Наполнет Ладилник За Воздух Компатибилен СО KIA Sportageкомпатибилен со : 17-19 KIA SPORTAGE (КАМИОН) за да се обезбеди ефикасност на ладењето, Целиот Tyc Полнеж За Ладење/Интеркулер За Воздух е сличен на oe конструкција за број на цевки и перки за ладење. Резервоарите За Ладилник/Интеркулер За Полнење НА Тик Се обликуваат со помош на супер отпорна на топлина, полимерна пластика со висока густина за дополнителна заштита од екстремни температури на моторот. Секој Ладилник/Интеркулер ЗА Полнење НА Тик Е тестиран на истекување пред да ја напушти фабриката за да обезбеди постојан квалитет.Имињата на производите се заштитен знак на наведениот производител или други сопственици и не се трговски марки На Сила Корп.производителот не мора да ја одобрува употребата на овие производи. Тик 18101 Интеркулер.

R

Им се допаѓа и на купувачите