.

.

Gibbs Delta # Minnow Chrome, 1 2oz, тврди мамки

Gibbs Delta Minnow Chrome, 1 2oz, тврди мамки

DEN 3.33
Износ

„Гибс миноу“ е дефинитивно едно од најразновидните мами за риболов што се достапни денес, може да се затегнат, да се трошат или да се користат како леање. 1 парчиња жица од не'рѓосувачки челик. 3 екстра-силни куки отпорни на 'рѓа. Дополнителен тежок прстен од не'рѓосувачки сплит. Број на модел 1100-040 CHR.

R

Им се допаѓа и на купувачите