.

.

Кумхо Круген Премиум КЛ Гума За Сите Сезони - 235 65Р 104Ч

Кумхо Круген Премиум КЛ Гума За Сите Сезони - 235 65Р 104Ч

DEN 2.33
Износ

Кумхо Круген КЛ33 е изграден за да испорача извонредни перформанси во различни услови на возење. Неговата напредна шема на шарите и соединението засилено со силика обезбедуваат одлична влечна сила и зафат, обезбедувајќи стабилност што инспирира доверба, дури и на влажни или лизгави површини. Оптимизираната вкочанетост на блокот на гумата и дизајнот на рамената нудат прецизно ракување, што ви овозможува лесно да маневрирате низ свиоците. Со Kumho Crugen KL33, можете да очекувате непречено и удобно возење без да се загрозат перформансите. Премијата Кумхо Круген КЛ33 носи ново ниво на луксуз во искуството на ТЕРЕНЕЦОТ. Тивката удобност, извонредното ракување И одличните перформанси Во Целата Сезона го прават совршена надградба за кросовери и лесни Теренци, а природен избор За Луксузни возила Одговара : 2020 Хонда ЦР-В Хибрид ЛХ 2021-22 хонда ЦР-В ЛХ 2022-23 Хјундаи Тусон Син Хибрид 2021-23 Форд Бронко Спорт Бадлендс 2021-23 Нисан нечесните с 2022 крајслер пацифика хибридна турнеја л 2019-22 Хјундаи санта фе суштински 2021 Крајслер Пацифика ХИБРИДНА ТУРНЕЈА Л Плус 2023 киа соренто екс+ 2006 тојота рав4 ограничена 2005-07 Крајслер Пацифика Турнеја 2006-07 Мерцедес-Бенц Мл350 4матик 2001-06 бмв x5 3.0 i 2007-08 volvo xc90 3.2 2021 Hyundai tucson Од Суштинско Значење 2022 Киа СОРЕНТО ХИБРИД С 2022-23 форд Маверик Лариат 2004 крајслер пацифика База 2004-09 Кадилак Срх База 2021 Киа Соренто Лх+ 2006 Volvo Xc90 v8 океан трка 2010-12 volvo xc60 3.2 2004-05 Volvo xc90 2.5 t и повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

R

Им се допаѓа и на купувачите