.

.

Тејлор Erс Турнеја Худи Џогер Панталони Два Сета Дуксери+Суичери

Тејлор Erс Турнеја Худи Џогер Панталони Два Сета Дуксери+Суичери

DEN 1.67
Износ

Големина детали. Size : XXS,Bust : 86cm,Length : 63cm,Shoulder : 39cm,Sleeve : 58cm Size : XS,Bust : 92cm,Length : 65cm,Shoulder : 41cm,Sleeve : 60cm Size : S,Bust : 98cm,Length : 67cm,Shoulder : 43cm,Sleeve : 62cm Size : M,Bust : 104cm,Length : 70cm,Shoulder : 45cm,Sleeve : 64cm Size : L,Bust : 110cm,Length : 73cm,Shoulder : 47cm,Sleeve : 66cm Size : XL,Bust : 116cm,Length : 76cm,Shoulder : 49cm,Sleeve : 68cm Size : 2 XL,Bust : 122cm,Length : 79cm,Shoulder : 51cm,Sleeve : 70cm Size : 3 XL,Bust : 128cm,Length : 81cm,Shoulder : 53cm,Sleeve : 72cm Size : 4 XL,Bust : 134cm,Length : 83cm,Shoulder : 55cm,Sleeve : 74см 100% Полиестер ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите. Користете слична облека за да ја споредите со големината. Азиска големина, помала од големината НА САД.Ве молиме изберете една големина поголема од вообичаеното при изборот на големина Испратена Од Кина, време На Испорака : Околу 15 дена Родот : Жените,Мажите Продавачот Поддршка Доживотна Поддршка, Ако имате било какви прашања пред или по купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас. Спецификации : Пол : мажи И жени Сезона : Aut, Пролет Повод : Дневен Материјал : Полиестер Декорација : Никој.

R

Им се допаѓа и на купувачите