.

.

Фабулинер Задебелен Фломастер Течен Ајлајнер-Црн

Фабулинер Задебелен Фломастер Течен Ајлајнер-Црн

DEN 95.68
Износ

ЈОРДАНА Фабулинер Задебелен Течен Ајлајнер Со Фломастер-Црн, Задебелен Врв На Филц Создава Разновиден Драматичен Изглед Со Крилја Во Апликација Со Еден Удар Долготрајно, Целодневно Носење Не Пердуви Направено Во Германија нет ст. 0,08 FL Oz 2,5 Ml Совети И Трикови Почнуваат да нанесуваат тенка линија од внатрешната до аголот Јордана Фабулинер Задебелен Фломастер Течен Ајлајнер-Црн : . Џордана Бренд. око-облоги Категорија. Материјали за убавина За Жени. Задебелени Фломастери.

R

Им се допаѓа и на купувачите