.

.

Art3d 24 x24 Декоративни тавански плочки тавани лепак на таванот плоштад плоштад во бело

Art3d 24 x24 Декоративни тавански плочки тавани лепак на таванот плоштад плоштад во бело

DEN 1199.84
Износ

Плочките/панелите на таванот ART3 D се фабрикувани од класичните, стилски и елегантни дизајни. Направено е од премиум ПВЦ, кој е тенок, лесен, сликар, влажност и отпорна на корозија, исклучително лесен за работа. Може да се сече со снајп, ножици или нож за комунални услуги, нема да создаде прашина. Нема да апсорбира влага и дамка, нема да попуштам кога ќе се пресели. Направено е да инсталира и за паѓање во стандарден систем за решетки од 15/16 't и да легне на какви било рамни подлоги. Бидејќи е прилично лесна, можете да ја обработите инсталацијата само сами. Количина на пакување : Содржи 12 плочки со големина 24 "x24" и 1 дел од празна плочка за гранично кастрење. Покривање на 48 квадратни метри. Материјална предност : Изработено е од лесен ПВЦ, флексибилен и нема да попушти, вода и корозија отпорна на исклучителна издржливост, безбедна и целосно рециклирана. Инсталирање-лесно лежат во стандарден систем за тавани на таванот од 15/16 "T-BAR, или залепени над сите рамни подлоги. Повеќенаменски : Овие елегантни стилски 3Д дизајни се одлични, без оглед за реновирање или нова конструкција до таванот или wallидот.

R

Им се допаѓа и на купувачите