.

.

Андоер Тапани Држач Тапан Грабач Стап Држач Четка Држач-лизга Гума Тапан Прачка Држи до Парови

Андоер Тапани Држач Тапан Грабач Стап Држач Четка Држач-лизга Гума Тапан Прачка Држи до Парови

DEN 155.84
Износ

Карактеристики : . Може да собере 4 пара тапани, совршени за да ги одржат вашите дополнителни стапчиња при рака. Со внатрешен дијаметар од 36мм, држачот може лесно да се закачи на Ногата На Рамката На Е-барабанот. Грабнувачот на тапани може да ги исече обичните тапани 5А/7А. Цврст гумен материјал, издржлив и-лизгање за држење стапчиња на едно место. Лесно за монтирање, само лизнете го држачот преку цевката. Спецификации : . Боја : Црна / Сива (Опционално). Материјал : Гума. Внатрешен Дијаметар : 36мм / 1.42 инчи. Големина на предметот : 79 * 79 * 20мм / 3.11 * 3.11 * 0.79 во. Тежина на предметот : 46гр / 1,63 мл. Тежина на пакетот : 48гр / 1,70 мл. Големина на пакетот : 9.5 * 8.5 * 2.2 цм / 3.74 * 3.35 * 0.87 во. Пакет Листа : . 1 * Држач За Тапани може да собере 4 пара тапани, совршени за да ги одржите вашите дополнителни стапчиња при рака. Со внатрешен дијаметар од 36мм, држачот може лесно да се закачи на Ногата На Рамката На Е-барабанот. Грабнувачот на тапани може да ги исече обичните тапани 5А/7А. Цврст гумен материјал, издржлив и-лизгање за држење стапчиња на едно место. Лесно за монтирање, само лизнете го држачот преку цевката.

R

Им се допаѓа и на купувачите