.

.

Автоматски 9198-Т Тахометар За Воздушен Погон; 2-во.; Црно Бирање Лице; ЛЕР За Избор На Корисник; Електрично Воздушно Јадро; 0-ВРТЕЖИ во МИНУТА; Работи Со Повеќето ВОЗИЛА

Автоматски 9198-Т Тахометар За Воздушен Погон; 2-во.; Црно Бирање Лице; ЛЕР За Избор На Корисник; Електрично Воздушно Јадро;

DEN 3.00
Износ

Работи со Најмногу 1996 И Понови ВОЗИЛА ОБДИ. Преземете Ја Бесплатната Апликација Air Drive За Да Ја Потврдите Компатибилноста. Бара Airdrive Модул PN[9110]. Инсталира Во Секунди. Едноставно Приклучете Се Во Пристаништето ОБДИ На Возилата. Вистински Приклучок И Функционалност Игра. Ги користи Вашите Возила Постоечки Оем Сензори. Лесно Конфигурирање На Параметрите На Екранот Преку Вашиот Телефон Или Таблет. 256 Опции За Боја За Совршен Внатрешен Натпревар. Автомобил. 9198-Т.НОВО.

R

Им се допаѓа и на купувачите