.

.

Квартет Класичен Вкупно Избришете Ја Таблата За Суво Бришење, 60 36, Црна Алуминиумска Рамка

Квартет Класичен Вкупно Избришете Ја Таблата За Суво Бришење, 60 36, Црна Алуминиумска Рамка

DEN 476.64
Износ

Квартет Класичен Вкупно Избришете Одбор За Суво Бришење 60 х 36 5 х 3 Црна Алуминиумска Рамка Таблите Даваат јасно пишување и пораки на Вкупната површина за Бришење. Чувајте ја вашата табла без ленти со супериорен дух и отпорност на дамки. Црна алуминиумска рамка додава класичен стил на вашиот простор. Лесно инсталирајте табла со вклучен хардвер за монтирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите