.

.

Денсо ИРДИУМ ТТ Свеќичка Одговара изберете: - ТОЈОТА КАМРИ, 2017 - ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР

Денсо ИРДИУМ ТТ Свеќичка Одговара изберете: - ТОЈОТА КАМРИ, 2017 - ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР

DEN 3.33
Износ

ФАБРИКИТЕ ДЕНСО СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти за делови произведени во милиони е реалност за ДЕНСО. Добитник на престижната награда деминг за квалитет ВО 1961 ГОДИНА, ДЕНСО помина повеќе од пет децении усовршувајќи ја технологијата и процесите, тврдење што неколку производители на автомобили можат да го направат. Издржува повисоки притисоци и температури. Намалено абење на свеќичката и DENЗИЈА ДЕНСО Свеќичка 4705. Фина жица иридиум центар електрода. Платина земјата електрода. 360 степен ласерски заварени искра врвот. Одржливи перформанси на искра над 100.000 милји. Одговара Изберете : 2018-2021 ТОЈОТА КАМРИ 2017-2021 ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР 2016-2021 ТОЈОТА ТАКОМА 2017-2020 ТОЈОТА СИЕНА 2016-2021 ЛЕКСУС РХ 2019-2021 ЛЕКСУС ЕС 2006-2021 ЛЕКСУС Е 2019-2021 ТОЈОТА АВАЛОН 2006-2011,2013-2020 ЛЕКСУС ГС 2007-2021 ЛЕКСУС ЛС 2015-2021 ЛЕКСУС РЦ 2018-2021 ЛЕКСУС ЛЦ 2015-2021 ЛЕКСУС РЦ-Ф 2008-2009 ЛЕКСУС Е-Ф 2016-2020 ЛЕКСУС ГС-Ф И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ провери.

R

Им се допаѓа и на купувачите