.

.

Оризизберете Органски Кускус Од Цела Пченица, 26. Тегли

Оризизберете Органски Кускус Од Цела Пченица, 26. Тегли

DEN 2.67
Износ

Квалитетна Тврда Цела Пченица. 100% Органски. УСДА Органски. Сите природни. Ниски јаглехидрати пријателски. Содржи 100% сертифициран органски кускус. Обработени според Националните Органски Стандарди. (Забелешка : Овој Опис На Производот Е Само Информативен. Секогаш Проверувајте Ја Вистинската Етикета На Производот Што Ја Поседувате За Најточни Информации За Состојките Пред Употреба. За Било Која Здравствена Или Диетална Материја Секогаш Консултирајте Се Со Вашиот Лекар Пред Употреба.) 074401744320 Оризизберете Органски Кускус Од Цела Пченица, Тегли Од 26,5 Унци.

R

Им се допаѓа и на купувачите