.

.

Нисин чаша тестенини промешани пржени корејски тестенини со вкус на скара, 2. мл

Нисин чаша тестенини промешани пржени корејски тестенини со вкус на скара, 2. мл

DEN 2.67
Износ

Азиски тестенини за мешање СРЈ во Саусено додадени MSG ** Содржи мали количини на природно појавување Glutamate Snissin Foods USA е првиот национален производител на инстант Noodle, кој поддржува одржливо палмино масло за своите производи. Азиски тестенини во сос, корејски вкус на скара, промешајте пржете. Промешајте ги стилот на пржени азиски тестенини во сос. Содржи состојки со биоинженерирање на храна. Нема додадени MSG (содржи мали количини на природно глутамати). Посетете не на. RSPO : Сертифицирано одржливо палмино масло - мешано.

R

Им се допаѓа и на купувачите