.

.

Сиетл Спортски Литар Црвениот Истражувач Кампување Винил Тело Складирање Сува Торба, Мали

Сиетл Спортски Литар Црвениот Истражувач Кампување Винил Тело Складирање Сува Торба, Мали

DEN 1.33
Износ

Осигурајте се да ги чувате сите ваши најважни работи безбедни и безбедни додека сте надвор на вода Со Сувата Торба Сиетл Спорт 10 Литарски Црвен Истражувач. Овој пренослив носач за складирање е дизајниран да чува сѐ надвор и сѐ во суво додека уживате на отворено. Водоотпорната кеса прикажува винилно тело од 19 унци кое може да издржи многу злоупотреба со цел да обезбеди крајна заштита и издржливост. Кога ги чувате вашите работи во торбата, тркалезната основа со лесно оптоварување ќе ви помогне да ви дадете лесен пристап за искуство со складирање без проблеми. Плус, со заварени рабови со радиофреквенција и затворање на врвот со 3 ролни, уживајте во неспоредлива безбедност додека сте во движење. Кога ќе завршите со складирање на телефонот, паричникот и другите предмети во сувата кеса, системот за врзување и затворање на прстенот д го олеснуваат затегнувањето и затворањето на вреќата. Оваа торба е мала големина и има капацитет за складирање од 10 литри. Фокусирајте се на уживање во мајката природа бидејќи ќе имате мир на умот Со Сувата Торба За Спортски Истражувач Во Сиетл. Одржувајќи ги вашите работи и најважни работи суви додека сте надвор на вода или се занимавате со други активности на отворено. Винилното тело од 19 унци може да издржи многу злоупотреба за крајна заштита и издржливост. Кружни основни помагала со лесно оптоварување во кои ви овозможуваат лесен пристап и складирање без проблеми. Заварените рабови со радиофреквенција и затворањето на горниот дел од 3 ролни обезбедуваат неспоредлива безбедност додека сте во движење. Системот за врзување и затворање на прстенот д го олеснуваат затегнувањето и затворањето на сувата кеса. Капацитет : 10 литри. Боја : Црвена. Димензии( H x Dia) : 15 x 7,5 инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите