.

.

Талуози Лесна Низа Брилијантен Шарен Дизајн На Јајца Светлосна Врвка Од Јајце За Дома

Талуози Лесна Низа Брилијантен Шарен Дизајн На Јајца Светлосна Врвка Од Јајце За Дома

DEN 367.84
Износ

Опис : со шарени изглед, стринг светлината е убава и decorative.It е стринг светлина со дизајн на јајца, кој е погоден за прослава На Велигден.Стринг светлината е изработена од метални и пластични материјали.Должината, ширината и висината на стилот 1 и 2 одделно се 8 см, 150 см и 4 см. Должината, ширината и висината на стилот 3 и 4 одделно се 8 см, 300 см и 4cm.It погоден е за дома, забава, фестивал итн.Име на ставка : Декоративна Низа Лесен Материјал : Пластика, Напојување Со Метал : Стилот 1 И 3 се полнат со батерии, а стилот 2 и 4 се полнат СО USB кабел.Модел на батерија : На Стилот 1 му требаат 2 парчињаa батерии (не се вклучени). Стилот 3 има потреба од 3 парчињаa батерии(не се вклучени).ЛЕР Количина : Стилот 1 И 2 се одделно со 10 LED светла, а стилот 3 и 4 се одделно со 20 LED светла.Големина : 1 : 4cmx8cmx150cm/1, 57inx3, 15inx59, 06in2 : 4cmx8cmx150cm/1, 57inx3, 15inx59, 06in3 : 4cmx8cmx300cm/1, 57inx3, 15inx118, 11in4 : 4cmx8cmx300cm/1.57инкс3.15инкс118.11набелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Комплет Украсни Жичени Светла со шарен изглед, светлото на жицата е убаво и декоративно. Тоа е стринг светлина со дизајн на јајца, кој е погоден за прослава На Велигден. Стринг светлината е изработена од метални и пластични материјали. Должината, ширината и висината на стилот 1 и 2 одделно се 8 см, 150 см и 4 см. Должината, ширината и висината на стилот 3 и 4 одделно се 8 см, 300 см и 4 см. Погоден е за дома, забава, фестивал итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите