.

.

 Млечен Бокал, 60 85 150мл Пренослива Млечна Кригла Нерѓосувачки Челик Кафуле Чаша Бокал со Рачка

 Млечен Бокал, 60 85 150мл Пренослива Млечна Кригла Нерѓосувачки Челик Кафуле Чаша Бокал со Рачка

DEN 1.33
Износ

спецификации : . совршен за додавање млеко при сервирање кафе. двапати се користи во кафуле, западен ресторан, домашна кујна итн. изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, издржлив за употреба. т . наслов Име : Млеко Бокал. материјал : Нерѓосувачки Челик. tquanty : 1 Компјутер. карактеристики : Издржлив, Лесен за Употреба, Пренослив, Корисен. t60ml Големина : 6,5 cm x 5,5 cm x 5cm/2,56 "x 2,16" x 1,97 " (Прибл.). t85ml Големина : 8,5 cm x 5,5 cm x 6cm/3,34 "x 2,16" x 2,36 " (Прибл.). t150ml Големина : 10,2 cm x 6,2 cm x 7,5 cm/4,02 "x 2,44" x 2,96 " (Прибл.). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . Бокал За Млеко т1 х Совршен За додавање млеко при сервирање кафе. Широко се користи во кафуле, западен ресторан, домашна кујна итн. Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, издржлив за употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите