.

.

Ournourneуни колекција женски Tru ги посочи пети високи пумпи за стилоти

Ournourneуни колекција женски Tru ги посочи пети високи пумпи за стилоти

DEN 1.00
Износ

Покажете зачудувачки стил во сјајни пумпи за T-Sprap од колекцијата Journee. Овие елегантни отсечени пумпи имаат премија од кожни нагоре со бујно финиш за патент и модерен двоен дизајн на Т-лента. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : Т-лента. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

R

Им се допаѓа и на купувачите