.

.

Реми Стартер Мотор П Н: 97116

Реми Стартер Мотор П Н: 97116

DEN 0.33
Износ

Реми Стартер Мотор П/Н : 97116 ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од светот што брзо се менува во кој живееме. Нашата цел е да обезбедиме производи направени со најдобар материјал и конзистентни и висококвалитетни процеси. Карактеристиките Обезбедуваат помалку триење и одлични перформанси. Специјализиран дизајн на планетарна опрема. Компатибилност 1992-1997 Форд Аеростар. Спецификации Монтажа Завртка Дупка Количина : 3. Тип На Конус На Носот : Затворен Нос. Моќ Рејтинг : 1.4. Ротација На Стартерот : Во Насока На Стрелките На Часовникот. Количина На Заб : 10. Напон : 12. - ШКУ : ЛВБР13693.

R

Им се допаѓа и на купувачите