.

.

Мио Марино Д'Орсај зашилни станови на пети - чевли за фустани за стариот на глуждот - тока за брзо ослободување

Мио Марино Д'Орсај зашилни станови на пети - чевли за фустани за стариот на глуждот - тока за брзо ослободување

DEN 1.33
Износ

Извонредни карактеристики Оваа елегантна станови за пети се конструирани со човечка кожа; Единствениот е направен со TPR и потпетицата е висока 0,15 ”, амортизирана вградена влошка ви овозможува да ја опуштите ногата без потреба да се држите за Dare Life. Чевлите за каиш за женски глуждови го подобруваат стилот, ја подобруваат поддршката и ја подобруваат леснотијата и шармот, чекор во модата, чекор во удобност.Ворајте го да го импресионирате - Одам на елеганција; Одам за стил! Носејќи ги овие чевли со рамни фустани за жени Мио Марино, вие велите нешто големо! Нема потреба да кажете повеќе или да направите повеќе за да привлечете луѓе околу вас на работа или на забавата на која присуствувате, ова станови за пети зборува мода, оваа удобна чевли за фустани шета удобност; Овој станови на Д'Орсај за жените прифаќаат вклопување. Стилот на зглобовите удобни денови не се повеќе иритација, нема повеќе плускавци и нема повеќе болка предизвикана од слабите високи, елегантни шила што ги убиваат нозете до крај. Заборавете да ги жртвувате нозете над стилот, овие чевли за свадбени станови ви овозможуваат да бидете удобни, да бидете сами, а сепак стилски и елегантен. Давањето подароци на заслепувањето на Херхолидеј никогаш не било поедноставно. Чевлите за пети на мио Марино, се подготвени да го направат денот на вашата сакана. Пакување со резолуција претставена со прецизна талент- е подарок што вашиот гал сигурно ќе го обожава. Божиќ, Денот на мајката, годишнините, или кој било ден да го направиме специјално со чевли за фустани за фустани Мио Марино, мисијата Мио Марино. Свадбени чевли што ги избравте. Затоа, ние нудиме 45-дневна политика за враќање со дополнителна гаранција од 180 дена. Купувајте без ризик и кога е потребно, искористете ја нашата неверојатна политика за размена и враќање. Прегрнете ја удобноста - опуштете ги нозете во чевли за женски фустан што навистина ви ја гушка ногата, чевлите за ленти за глуждот ја поддржуваат ногата додека рамен lend ја надградува цврстината и ја намалува триењето и болката, совршено рамни зашилени пети визуелно ја лизга ногата и додава елегантна талент . Прегратката одговара - Оваа перничена кожа од кожа од пети, со TPR Outsole Луѓе кои ве познаваат каде и да одите, било да е на работа, на забава или на свадба носат најмногу стилски и инспиративни чевли за фустани за забави . претставени со внимание - Подарок со убов со нашите официјални чевли за фустани за жени! Сите вечерни чевли за фустани се сместени во пакувањето на дизајнерите, наменети за да ја разубават вашата специјална сакана личност. „Одете места“ Искуство за надавање на потписи . Набавка без ризик - Нашата мисија е да бидете целосно задоволни со вашите гроздобер чевли за венчавки. Затоа, нудиме 45 дена за бесплатна размена и враќање. Исто така, сите наши артикли имаат гаранција од 180 дена.

R

Им се допаѓа и на купувачите