.

.

Надворешен Стабилизатор Соединение Лак Низа Потиснувач Затворач Пракса За Обука 5.5*2.5*

Надворешен Стабилизатор Соединение Лак Низа Потиснувач Затворач Пракса За Обука 5.5*2.5*

DEN 1.33
Износ

Опис : Изработен од висококвалитетна гума.Забавувачот на жици со лак се користи за намалување на вибрациите и бучавата, подобрување на точноста прогресивниот столб ја забавува врвката на лакот до стоп за да се минимизира бучавата од шлаканици помага да се спречи удирање на зглобовите кога системот за универзално монтирање на отворено се вклопува во сложениот лак, монтирањата до дупките за додатоци на задниот стабилизатор, додатокспецификација : Големина : 5.5*2.5*2.5 cm Package Вклучува : 1 Парче Лак низа Потиснувач Стабилизатор На Лак Екстензионер. Стабилизатор. Стабилизатор На Лак.

R

Им се допаѓа и на купувачите