.

.

Ле & Лу Стерлинг Сребрени Аметист И Дијамантски Срцеви Обетки

Ле & Лу Стерлинг Сребрени Аметист И Дијамантски Срцеви Обетки

DEN 175.84
Износ

Лекс и Лу Стерлинг Сребрени Аметист И Дијамантски Срцеви Обетки Продадени во Парови - Сребро . СИТЕ НАРАЧКИ СЕ ИСПРАЌААТ ВО ЕДЕН РАБОТЕН ДЕН : Нарачките се испраќаат во еден работен ден со следење за да можете да нарачате со доверба. Сликата е зголемена за да покаже детали. Ве молиме погледнете го делот клучни карактеристики подолу за големината, димензиите и тежината на производот. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : услугата За Клиенти е наш највисок приоритет. Ве молиме контактирајте не со било какви прашања. За да го обезбедиме вашето целосно задоволство, нудиме бесплатни враќања Без Прашања во рок од 30 дена за целосна наплата.

R

Им се допаѓа и на купувачите