.

.

Обетки по срце пост во Колорадо

Обетки по срце пост во Колорадо

DEN 3.33
Износ

Loveубов, најмоќната сила во спортот. Покажете ја гордоста на вашиот тим оваа сезона со нашиот накит во форма на срце! Тие ќе додадат дополнителен дух на која било облека со нивната беспрекорна графика. Достапно во најразлични стилови, со жица виткаат или постепено затворач со логото. Официјално лиценциран со лига и тим. 3Д срцеви обетки. Сребро во боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите