.

.

Fender Squier Bullet Mustang HH, Laurel Fingerboard, црна

Fender Squier Bullet Mustang HH, Laurel Fingerboard, црна

DEN 3.00
Износ

Совршен за бурниот звук на инди музика, Bullet Mustang HH е едноставно забавно за игра. Напојуван од пар гигантски звучни пикапи, спортува удобен "c "-облик на врат со модерен 12 "-радиус-табла и модерен мост на тврда табла со шест сиси. Тонална централа што удира над нејзината тежина , Bullet Mustang HH е идеален инструмент за напојување на вашиот следен хит. Fender Squier Bullet Mustang HH, Laurel Fingerboard, Black.

R

Им се допаѓа и на купувачите