.

.

- Вилсон Фудбал Фудбал - Лос Анџелес Рамс

- Вилсон Фудбал Фудбал - Лос Анџелес Рамс

DEN 207.68
Износ

Фудбалот е еден од омилените минати времиња во Америка и ова официјално лиценциран 9-инчен гроздобер Фудбал Фудбал е задолжително за секој млад обожавател на лојални спортови. Изработено е од композитна кожа и има композитно шиење на кожа и лого на тимот со печат на ласер. Запалената кафеава боја и различното црно шиење го прават овој фудбал навистина да се истакне. Неговиот издржлив дизајн и конструкција помага да се одржи својата форма. Совршена големина за секој млад фудбалски fanубител да ги вежба своите фудбалски вештини или за време на вашите забави на Game Day да се фрлат наоколу! Оваа ставка е изработена во Кина и има 2-4 фунти воздух. Мерки 9 инчи во должина и 5,5 инчи во ширина. Фудбал мери во должина од 9 инчи и е потресена кафеава боја. Изработено од композитна кожа и се карактеризира со кожа зашивање. Фудбалот има 2 до 4 килограми воздух и може лесно да се наполни (пумпата не е вклучена). Официјалното лого на тимот е ласерско печат на фудбалот. Издржлив дизајн има форма на форма по фрлање.

R

Им се допаѓа и на купувачите