.

.

Ало изложен оригинал + мед вистински пијалок од алое вера, 16. fl оз

Ало изложен оригинал + мед вистински пијалок од алое вера, 16. fl оз

DEN 2.33
Износ

Кога ќе ги затворите очите и ќе го слушате звукот на милиони капки од дожд, ќе завршите со нешто што личи на добрината во шише со пијалок Ало Алое Вера. Како светло цвет по невреме, овој пијалок има пулпа, плус многу што носат позитивно засилување на кармата на вашето тело. Сите добри работи започнуваат некаде. За овој пијалок од алое, започнува директно од листот и од првиот пад на дождот. Има вистински сок од алое вера што доаѓа директно од изворот за да ги нанесе вашето тело и душа. Пијалокот Ало Алое Вера исто така ја има сладоста на медот и шеќерот од трска за дополнителна добрина. Може да се чувствувате добро знаејќи дека е без алоин и без маснотии и дека не содржи вештачки вкусови, бои или конзерванси. Ало изложен оригинален + мед вистински алое вера пијалок : Вистински сок од алое вера и пулпа директно од листот. Содржи сок од 15%. Без глутен. Вклучува пулпа и лотони кои го нанесуваат вашето тело со здрава карма. Засладено со мед и шеќер од трска. Алоин- и без маснотии. Пијалокот од мед алое вера не содржи вештачки вкусови, конзерванси или бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите