.

.

Фото Заврши Сјај Прајмер

Фото Заврши Сјај Прајмер

DEN 3.00
Износ

Оваа формула мазна со сатен осветлува, усовршува и го подобрува сјајот додека хидрира за подобра примена на шминка. Овој прајмер е полн со хијалуронска киселина и шеа путер за целодневна влага. Фото Заврши Сјај Прајмер.

R

Им се допаѓа и на купувачите