.

.

Томас Кинкаде Дизни Соништа-Неверленд На Питер Пан:

Томас Кинкаде Дизни Соништа-Неверленд На Питер Пан:

DEN 3.33
Износ

Неверленд На питер Пан Од Студиото Томас Кинкаде ја доловува авантурата на магичното место што Петар Пан и неговите пријатели го нарекуваат дом. Во оваа сцена, го гледаме Питер како се бори со Својот непријател Капетан Хук, со помош на Венди, Мајкл, Џон, Изгубените Момчиња и неговиот сакан другар Тинкер Бел. Пријателите летаат заедно со верата и цртичка прашина од пикси, додека сирените гледаат и прекрасно виножито седи светло на небото. Собрани загатка мерки околу 24 " х 18". Содржината вклучува : 750 Загатка Парчиња. За 1 или повеќе играчи. Возраст 12 и повеќе. Сосема нова состојба во оригиналното пакување. Избришете ја со сува или влажна крпа. Предупредување : Опасност Од Гушење-Содржи мали делови кои не се погодни за деца под 3 години.

R

Им се допаѓа и на купувачите