.

.

Skilt 4570- 18-волт сложувалка

Skilt 4570- 18-волт сложувалка

DEN 1904.00
Износ

Користејќи го Select System For Power Options, Skilt 4570-01 Jigsaw со 18 волти ви овозможува да изберете како сакате да ја напојувате вашата алатка со избирање на постојните батерии Skil Ni-CD или литиум. Покрај тоа, карактеристики како четири орбитални режими за прецизно намалување и интегрирано работно светло за да ги видите исечените линии, како што ги правите да го направат ова на сложувалка со 18-волти пријателски за корисникот. Silksaw Silk исто така вклучува и складирање на сечилото на алатка. Покрај тоа, таа нуди промена на сечилата со алатки за брзо ослободување за да ги направи сечилата за префрлување брзи и лесни. Оваа сложувалка на Слик орбитал ќе ви помогне да направите точни намалувања за различни ситуации за подобрување на домот. Skilt 4570-01 18-Волт сложувалка : напон : 18 V. 4 орбитални режими за разни намалувања. Интегрирана работна светлина за осветлување на вашата исечена линија. Промена на алатки за брзо ослободување. Складирање на сечилото на алатка. Дел од Select System.

R

Им се допаѓа и на купувачите