.

.

Детска соба од Ступел вселенска авантура цртана цртана сина жолта детска расадник сликарство платно wallидна уметност до саботата навечер пост

Детска соба од Ступел вселенска авантура цртана цртана сина жолта детска расадник сликарство платно wallидна уметност до саботата

DEN 191.84
Износ

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Уметникот Сабота вечер пост.

R

Им се допаѓа и на купувачите