.

.

Sumbel Industries Fluffy Alpaca Забава виолетова глам очила за сонце портрет за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од ennенифер Редстрик

Sumbel Industries Fluffy Alpaca Забава виолетова глам очила за сонце портрет за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност,

DEN 3.00
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : очила за сонце; Животно; Цицач, алпака, фарма животно. Дизајн од ennенифер Редстријк.

R

Им се допаѓа и на купувачите