.

.

Студената индустрија Органска цветна ливче за сликање апстрактно цветно розово крем платно wallидна уметност дизајн од Лиз ardардин, 30 30

Студената индустрија Органска цветна ливче за сликање апстрактно цветно розово крем платно wallидна уметност дизајн од Лиз ardардин,

DEN 2.00
Износ

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Лиз ardардин.

R

Им се допаѓа и на купувачите