.

.

Мејфилд сладолед светло чоколада помлатка

Мејфилд сладолед светло чоколада помлатка

DEN 78.08
Износ

Одличен вкус сладолед направен со чиста, свежа, крем од нашите млечни производи. Ние сме познати по нашите уникатни вкусови на потписи и класични фаворити што ги ужива целото семејство. Сладолед, светлина, чоколаден чип. Додаден вештачки вкус. 54% помалку маснотии.

R

Им се допаѓа и на купувачите