.

.

Скоч-Брит 50% Леплива Голема Површина Влакненца Ролери Пополнување, Листови

Скоч-Брит 50% Леплива Голема Површина Влакненца Ролери Пополнување, Листови

DEN 198.24
Износ

КЛИКНЕТЕ ОВДЕ ЗА да видите дополнителни корисни алатки за чистење Скоч-Брит.Кога животот станува неуреден, потпрете се На Скоч Брит 50% Леплив* Валјак За Влакненца за да ги собереш парчињата. Со зафат за фаќање трошки на кој можете да се потпрете, површината за тркалање значи дека можете да направите брзи допири во лет, а ergономската рачка се чувствува удобно во вашата рака додека го оттргнувате нередот. Одете напред и грицкајте, или борете се со вашиот крзнен пријател-потоа превртете ги доказите со Скоч Брит 50% Леплив* Ролери За Влакненца. Скоч-Брит 50% Леплива* Голема Површина Влакненца Ролери Рефил, 60 Листови. ОТСТРАНУВАЧ НА ВЛАКНА за облека, мебел, влакна од домашни миленици и многу повеќе. СОЛЗИ ЧИСТО до последниот лист за лесна употреба. ОДЛИЧНО ЗА ГОЛЕМИ ОСТАТОЦИ, вклучувајќи лисја, монети, песок, трошки и сол. СОЛЗИ ЧИСТО до последниот лист за лесна употреба. ЛЕПИЛОТО НА БРЕНДОТ СКОЧ е сигурно за да ја заврши работата. 50% ЛЕПЛИВА* за фаќање повеќе од само влакненца и коса. *Во споредба со стандардните Ролки за Влакненца скоч-Брит врз основа на лабораториско тестирање на ткаенина.

R

Им се допаѓа и на купувачите