.

.

Skechers Gowalk го одобри лизгањето

Skechers Gowalk го одобри лизгањето

DEN 319.84
Износ

Лидерите во технологијата за чевли за одење продолжуваат да иновираат со Skechers Gowalk 5 ™ - одобрете. Карактеристики лесни, одговорни ултра GO ™ амортизирање и високо-пропустлива технологија за удобност за удобност ™ за крајната удобност за одење. Мека текстурирана плетена мешавина од ткаенина и синтетичка горна, воздухот ладен Goga Mat ™ Insole System за удобност. Лесен, одговорен ултра go ™ амортизирање. Технологијата за удобност со високо ниво на удобност ™ под нозете реагираат на вашиот секој чекор за крајната удобност>. Skechers Air Coled Goga Mat ™ Dishable Insole обезбедува амортизирање со голема работа>. Надвор од двојна густина за додадена стабилност и поддршка. Мека ткаени текстурирани плетени решетки на горниот дел. Дизајн за перење машина за лесна нега. 1 1/2 инчен потпетица. Мека плетена мешавина од ткаенина горниот дел со текстуриран дизајн на дијамантска мрежа. Нежните синтетички преклопувања на панелот за пети и потпетици за додадена издржливост. Дизајн на цврста боја со мека завршница на текстура. Лизгајте се на дизајн на удобност за одење. Двојна странична еластична панели за дополнителна удобност. Лого на страната. Панел за потпетици со портал за брзо вклопување за лесно носење. Мека јака за врвна удобност. Дизајн на чевли за перење машина - Измијте го на нежен циклус ладно, закачете се на суво воздух.

R

Им се допаѓа и на купувачите